Ocenění

Firma STARKL zahradník získala vítězství v soutěži ShopRoku 2015 a to v kategorii Cena KVALITY.

Již 8x byla firma STARKL zahradník zvolena čtenáři časopisu Receptář jako nejlepší Zahradnictví roku. Poprvé pro rok 2010, podruhé 2011, potřetí 2012, počtvrté 2013, popáté 2014, pošesté 2015, posedmé v roce 2016 a aktuálně pro rok 2017.

Ze všech získaných ocenění máme velikou radost a jsou pro nás závazkem pro neustálé zlepšování našich služeb. Velice Vám všem za Vaši přízeň děkujeme a vážíme si ji.


 

shoproku 2015

shoproku starkl

 

oceneni starkl

 

shop roku starkl

 

ShopRoku 2015

 

JEDNIČKY MEZI ČESKÝMI E‑SHOPY
Již posedmé odhalovala soutěž ShopRoku nejzářivější hvězdy e‑shopového nebe. Stejně jako v předchozích letech o nich rozhodli reální zákazníci a odborná porota. Heureka.cz vyhlásila v soutěži ShopRoku nejkvalitnější, nejpopulárnější a nejzajímavější e‑shopy českého internetu za rok 2015.

 

V České republice v současné době funguje více jak 36 000 eshopů, což je nejen velká konkurence, ale především velká výzva.
Cílem soutěže je najít e‑shopy, které ukazují správný směr.

STARKL zahradník získal vítězství v kategorii Cena KVALITY a stal se vítězem v sekci Dům a zahrada.


<<< Franz Starkl přebírá ocenění ShopRoku

 

zahradnictvi roku 2016 starkl  

Receptář

 

Měsíčník pro kutily a zahrádkáře

Jedná se nejprodávanější (80 300 výtisků) a nejčtenější (252 000 čtenářů měsíčně) titul o zahradě a hobby na našem trhu.
Kategorie byly vybrány na základě preferencí pořadatele výzkumu.

Sběr dat probíhá dotazníkovou metodou, s otevřenými otázkami, mezi předplatiteli časopisu Receptář a návštěvníky webových stránek www.ireceptar.cz.

 

 

<<< Franz Starkl přebírá ocenění Zahradnictví rokuJsme velice rádi, že stále více milovníků květin využívá našich služeb. Ať už se jedná o nabídky sortimentu zásilkové služby či zahradního centra v Čáslavi, projekčních a realizačních prací týmu zahradních architektů či aranžerů interiérové zeleně a floristů.

A nesmíme zapomenout na naši specialitu - vzrostlé stromy, které si můžete v našich školkách prohlédnout a vybrat. Naši specialisté Vám pak dokáží tyto vzrostlé stromy bezpečně přepravit a vysadit na Vámi zvolené stanoviště.
Opravdu veliké oblibě se těší i pravidelné výstavy: Jarní výstava, Výstava růží, Podzimní výstava, Vánoční výstava. Výstavy a další speciální akce pak každoročně navštíví desetitisíce návštěvníků obdivujících záplavu kvetoucích rostlin v těch nejrozmanitějších aranžích.

STARKL zahradník je tu pro Vás od roku 1912 a věříme, že i nadále budou pro Vás naše rostliny a zkušenosti našich odborníků zárukou té nejvyšší kvality.
 

receptar