Ocenění

Firma STARKL zahradník získala vítězství v soutěži ShopRoku 2015 a to v kategorii Cena KVALITY.

Již 7x byla firma STARKL zahradník zvolena čtenáři časopisu Receptář jako nejlepší Zahradnictví roku. Poprvé pro rok 2010, podruhé 2011, potřetí 2012, počtvrté 2013, popáté 2014, pošesté v roce 2015 a aktuálně pro rok 2016.

Ze všech získaných ocenění máme velikou radost a jsou pro nás závazkem pro neustálé zlepšování našich služeb. Velice Vám všem za Vaši přízeň děkujeme a vážíme si ji.


 

shoproku 2015

shoproku starkl

 

oceneni starkl

 

shop roku starkl

 

ShopRoku 2015

 

JEDNIČKY MEZI ČESKÝMI E‑SHOPY
Již posedmé odhalovala soutěž ShopRoku nejzářivější hvězdy e‑shopového nebe. Stejně jako v předchozích letech o nich rozhodli reální zákazníci a odborná porota. Heureka.cz vyhlásila v soutěži ShopRoku nejkvalitnější, nejpopulárnější a nejzajímavější e‑shopy českého internetu za rok 2015.

 

V České republice v současné době funguje více jak 36 000 eshopů, což je nejen velká konkurence, ale především velká výzva.
Cílem soutěže je najít e‑shopy, které ukazují správný směr.

STARKL zahradník získal vítězství v kategorii Cena KVALITY a stal se vítězem v sekci Dům a zahrada.


<<< Franz Starkl přebírá ocenění ShopRoku

 

zahradnictvi roku 2016 starkl  

Receptář

 

Měsíčník pro kutily Receptář vydává vydavatelství a nakladatelství Reader’s Digest Výběr, s. r. o.
Jedná se nejprodávanější (80 300 výtisků) a nejčtenější (252 000 čtenářů měsíčně) titul o zahradě a hobby na našem trhu.
Kategorie byly vybrány na základě preferencí pořadatele výzkumu.
Sběr dat probíhal dotazníkovou metodou, s otevřenými otázkami, v srpnu a v září 2010 mezi předplatiteli časopisu Receptář a návštěvníky webových stránek www.ireceptar.cz.

 

 

<<< Franz Starkl přebírá ocenění Zahradnictví rokuJsme velice rádi, že stále více milovníků květin využívá našich služeb. Ať už se jedná o nabídky sortimentu zásilkové služby či zahradního centra v Čáslavi, projekčních a realizačních prací týmu zahradních architektů či aranžerů interiérové zeleně a floristů.

A nesmíme zapomenout na naši specialitu - vzrostlé stromy, které si můžete v našich školkách prohlédnout a vybrat. Naši specialisté Vám pak dokáží tyto vzrostlé stromy bezpečně přepravit a vysadit na Vámi zvolené stanoviště.
Opravdu veliké oblibě se těší i pravidelné výstavy: Jarní výstava, Výstava růží, Podzimní výstava, Vánoční výstava. Výstavy a další speciální akce pak každoročně navštíví desetitisíce návštěvníků obdivujících záplavu kvetoucích rostlin v těch nejrozmanitějších aranžích.

STARKL zahradník je tu pro Vás od roku 1912 a věříme, že i nadále budou pro Vás naše rostliny a zkušenosti našich odborníků zárukou té nejvyšší kvality.Ocenění od čtenářů časopisu Receptář