Ocenění

Již 12x byla firma STARKL zahradník zvolena čtenáři časopisu Receptář jako nejlepší Zahradnictví roku. Poprvé pro rok 2010, podruhé 2011, potřetí 2012, počtvrté 2013, popáté 2014, pošesté 2015, posedmé v roce 2016, poosmé v roce 2017, podeváté v roce 2018, podesáté v roce 2019, pojedenácté pro rok 2020 a aktuálně podvanácté pro rok 2021.

Firma STARKL zahradník získala vítězství v soutěži ShopRoku, a to v kategorii Cena KVALITY. 

Ze všech získaných ocenění máme velikou radost a jsou pro nás závazkem pro neustálé zlepšování našich služeb. Velice Vám všem za Vaši přízeň děkujeme a vážíme si ji. 

oceneni starkl

 

zahradnictvi roku 2016 starkl  

Receptář

 

Měsíčník pro kutily a zahrádkáře

Jedná se nejprodávanější (80 300 výtisků) a nejčtenější (252 000 čtenářů měsíčně) titul o zahradě a hobby na našem trhu.

Kategorie byly vybrány na základě preferencí pořadatele výzkumu.

 

Sběr dat probíhá dotazníkovou metodou, s otevřenými otázkami, mezi předplatiteli časopisu Receptář a návštěvníky webových stránek www.ireceptar.cz.

 

 

 

<<< Franz Starkl přebírá ocenění Zahradnictví roku

oceneni starkl

 

shop roku starkl

 

ShopRoku

 

JEDNIČKY MEZI ČESKÝMI E‑SHOPY
Každoročně odhaluje soutěž ShopRoku nejzářivější hvězdy e‑shopového nebe. O udělení ocenění rozhodují reální zákazníci a odborná porota. Heureka.cz vyhlašuje v soutěži ShopRoku nejkvalitnější, nejpopulárnější a nejzajímavější e‑shopy českého internetu za jednotlivé roky.

 

V České republice v současné době funguje více jak 36 000 eshopů, což je nejen velká konkurence, ale především velká výzva. Cílem soutěže je najít e‑shopy, které ukazují správný směr.


STARKL zahradník získal vítězství v kategorii Cena KVALITY a stal se vítězem v sekci Dům a zahrada pro rok 2015.


<<< Franz Starkl přebírá ocenění ShopRoku

oceneni starkl

 

lidr trznich prilezitosti 2021 starkl  

Lídr tržních příležitostí 2021

 

Velice si vážíme toho, že jsme byli Vysokou školou podnikání a práva v Ostravě přizváni k účasti na mezinárodním výzkumném projektu na téma „Přístup založený na příležitostech k řízení inovací ve firmách v sektoru malých a středních podniků“, realizovaném ve spolupráci s Lodžskou technickou univerzitou, Národním vědeckým centrem a Univerzitou v Lodži.

Děkujeme!

 

Webová stránka výzkumného projektu:
www.opportunity.bizresearch.pl

 

<<< obdržený certifikát Lídr tržních příležitostí

oceneni starkl

 

oceneni superbrands

 

Superbrands

 

ZNAK VYNIKAJÍCÍHO POSTAVENÍ ZNAČKY NA LOKÁLNÍM TRHU
Superbrands je profesionály uznávanou nezávislou globální autoritou v oblasti oceňování obchodních značek. Pečeť Superbrands získají jen značky s vynikající pověstí v daném regionu. Od svého vzniku ve Velké Británii si projekt získal celosvětové uznání a dnes je cena Superbrands uznávána jako speciální ocenění, které na základě sjednocených kritérií a metod každoročně identifikuje nejlepší z nejlepších značek v téměř 90 státech na pěti kontinentech.

Jsme velice rádi, že i my jsme mohli toto ocenění převzít.

<<< Ing. Marion Probstová přebírá ocenění Superbrands

oceneni starkl


Jsme velice rádi, že stále více milovníků květin využívá našich služeb. Ať už se jedná o nabídky sortimentu zásilkové služby či zahradního centra v Čáslavi, návrhů a realizací výsadeb či prací aranžerů interiérové zeleně a floristů.

A nesmíme zapomenout na naši specialitu - vzrostlé stromy, které si můžete v našich školkách prohlédnout a vybrat. Naši specialisté Vám pak dokáží tyto vzrostlé stromy bezpečně přepravit a vysadit na Vámi zvolené stanoviště.
Opravdu veliké oblibě se těší i pravidelné výstavy: Jarní výstava, Výstava růží, Podzimní výstava, Vánoční výstava. Výstavy a další speciální akce pak každoročně navštíví desetitisíce návštěvníků obdivujících záplavu kvetoucích rostlin v těch nejrozmanitějších aranžích.

STARKL zahradník je tu pro Vás od roku 1912 a věříme, že i nadále budou pro Vás naše rostliny a zkušenosti našich odborníků zárukou té nejvyšší kvality.
 

oceneni starkl

Czech Superbrands 2021

Lídr tržních příležitostí 2021

 

receptar

 

shoproku 2015

shoproku starkl