Sháníte přivýdělek v okolí Čáslavi? Ihned můžete nastoupit v naší zahradní kavárně > klikni

Zahradní centrum | STARKL (https://centrum.starkl.com/)

Fotogalerie

 

Prostory zahradního centra STARKL

Výsadba stromů ve městě Čáslav Křest růže Jiřina Bohdalová 750 let města Čáslav Akce zahradního centra
 
Floristická aranžmá svícny Floristická aranžmá věnce Floristická aranžmá dekorace  

 

 

Prostory zahradního centra STARKL

 

Nabídka široké škály rostlin a doplňků souvisejících s jejich pěstováním. Krytá prodejní hala, rozsáhlý skleník, venkovní prodejní prostory. Rostliny pro zdraví osvědčené druhy i úplné novinky rostlin pro zdravý životní styl. To vše na prodejní ploše cca 7.500 m2. V zahradním centru můžete platit hotově i platebními kartami.

 

Výsadba stromů ve městě Čáslav

  

Na přelomu listopadu a prosince roku 2020 osazovala firma Starkl zahradník náměstí Jana Žižky z Trocnova. Jednalo se o projekt realizovaný městem Čáslav, zaměřený na revitalizaci zeleně na čáslavském náměstí, při kterém v okolí sochy Jana Žižky bylo vysazeno jedenáct lip a jeden tis.

 

Výsadba probíhala za odborného dozoru zahradnice města, Ing. Olgy Smetanové a zahradního architekta firmy Starkl zahradník, Ing. Martina Keblovského. Pro úspěšné ujmutí stromku byla před samotnou výsadbou přidána do jam směs rašeliny, kvalitního dlouho působícího hnojiva, biouhlu, hydrogelu a štěrku. K lipám byly navíc zapuštěny tzv. „husí krky“, které zajišťují lepší zálivku přímo ke kořenovému systému stromů.

 

Doufáme, že stromy vysázené na čáslavském náměstí budou krásně růst a dělat obyvatelům našeho krásného města jen samou radost.

   

 

Křest růže Jiřina Bohdalová

   

Dne 11.9.2010 byla pokřtěna v Zahradním centru STARKL v Čáslavi nová odrůda růže.

 

Jméno dostala po oblíbené české herečce a milovnici zahrad Jiřině Bohdalové. Zahradník STARKL tak chtěl popřát k jejímu jubileu a současně poděkovat za mnohaletou přízeň. Ostatně, růže Jiřina Bohdalová se stala jednou z nejžádanějších růží v následujících sezónách.

 

750 let města Čáslav

  

Dne 14.6.2014 město Čáslav oslavilo 750 let od svého založení králem Přemyslem Otakarem II. A hlavní partner oslav, Starkl zahradník, samozřejmě nemohl na této stylové akci chybět - naše tři stánky byly na tržišti jen kousek od hlavního pódia. Věříme, že i Vás jedinečná stylová atmosféra nadchla.